Zimné športy - strana 6

Nemecká biatlonistka Franziska Preussová
Biatlon
Človek mieni, telo plány nadobro mení: Biatlonová hviezda musela vykonať rozumné rozhodnutie

BERLÍN - Nemecká biatlonistka Franziska Preussová vynechá pre chorobu a menší operačný zákrok dutín tohtotýždňové finále Svetového pohára v kanadskom Canmore....

Foto Slovenský lyžiar Matúš Ďuriš
Lyžovanie
FOTO Úžasná reklama pre naše lyžovanie: Dvaja Slováci súperili o bronz v paralelnom slalome!

ERZURUM - Slovensko získalo v predposlednom dni 20. zimnej deaflympiády v Turecku bronzovú medailu v paralelnom slalome. V meste Erzurum si ju vybojoval...

Claudia Pechsteinová
Ostatné
Športový dôchodok a pohodička pri mori? Kdeže, nemecká legenda (52) má veľkolepé plány

INZELL - Rýchlokorčuliarska legenda Claudia Pechsteinová ani vo veku 52 rokov neplánuje koniec kariéry.

Na snímke slovenská lyžiarka
Petra Vlhová
Malá náplasť na nešťastnú sezónu: Petra Vlhová má napriek zraneniu v rukách cenný kov

ARE - Cez víkend sme boli svedkami posledného podujatia Svetového pohára pred veľkým finále v Saalbachu. O najväčší rozruch sa vo švédskom Are postarala...

Joy Beuneová potvrdila ziskom
Ostatné
Iba 19-ročný rekordér a holandská hviezda: Stolz a Beuneová vybojovali zlato vo viacboji

INZELL - Americký rýchlokorčuliar Jordan Stolz získal zlato na MS vo viacboji a šprinte v nemeckom Inzelli. Devätnásťročný pretekár dosiahol ziskom 144,740...

Foto Nórsky biatlonista Johannes Thingnes
Biatlon
Nórsky suverén vyhral stíhačku a zvýšil náskok na čele: Od včerajška som sa dokázal dať dokopy

SOLDIER HOLLOW - Nórsky biatlonista Johannes Thingnes Bö zvíťazil v nedeľňajších stíhacích pretekoch na 12,5 km v rámci 8. kola Svetového pohára. V americkom...

Oslavujúci víťaz Johann Andre
Ostatné
Rakúsky suverén sa musel uspokojiť s tretím miestom: Forfang v Osle rozjasal domácich fanúšikov

OSLO - Domáci nórsky skokan na lyžiach Johann Andre Forfang sa stal víťazom nedeľňajšieho podujatia Svetového pohára v Osle.

Foto Francúzska biatlonistka Lou Jeanmonnotová
Biatlon
Taliansku hviezdu zdolala v cieľovej rovinke: Stíhačka v Soldier Hollow s francúzskym triumfom

SOLDIER HOLLOW - Francúzska biatlonistka Lou Jeanmonnotová triumfovala v sobotňajších stíhacích pretekoch na 10 km v rámci 8. kola Svetového pohára. V...

FotoVideo Diskvalifikovaná Francúzka Maëlle Veyreová
Video Lyžovanie
VIDEO Z triumfu sa dlho neradovala: Diskvalifikovanej víťazke zostali len oči pre plač!

PONTRESINA - Francúzka Maëlle Veyreová prišla o víťazstvo v populárnom lyžiarskom maratóne Engadin vo Švajčiarsku.

FotoVideo Mikaela Shiffrinová sa na
VIDEO Ani náznak slabosti! Fenomenálna Shiffrinová sa na svahy vrátila vo veľkom štýle

ARE - Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová získala svoj ôsmy malý krištáľový glóbus za slalom vo Svetovom pohári. Vo švédskom stredisku Are triumfovala...

Johannes Hösflot Kläbo sa
Beh na lyžiach
Severská veľmoc opäť nedala konkurencii šancu: Kläbo rozburácal tribúny premiérovým triumfom

OSLO - Nórsky bežec na lyžiach Johannes Hösflot Kläbo triumfoval v nedeľných pretekoch Svetového pohára v Osle na 50 kilometrov. Na slávnom Holmenkollene...

FotoVideo 2. kolo slalomu v
Shiffrinová opäť na súťažnom svahu: Online prenos zo slalomu v Are

ARE - Americká lyžiarka Mikaela Shiffrinová ovládla po návrate slalom Svetového pohára v Are.

FotoVideo Frida Karlssonová
Video Beh na lyžiach
VIDEO Veľká fraška vo Svetovom pohári: Pobúrené lyžiarky, preteky narušili opití fanúšikovia

HOLMENKOLLEN - Sobotňajšie preteky lyžiarokk v behu na 50 km klasicky na Svetovom pohári v Osle sprevádzali potýčky opitých fanúšikov.

Foto Éric Perrot prichádza do
Biatlon
Obrovský prepad favoritov, Francúz šokoval zámorie: Pohľad na Slovákov vás sklame

SOLDIER HOLLOW - Francúzsky biatlonista Éric Perrot sa stal víťazom sobotňajšieho šprintu na 10 km na podujatí 8. kola Svetového pohára v americkom Soldier...

Ingrid Landmark Tandrevoldová
Biatlon
V Soldier Hollow dominovali Nórky a zabezpečili si prvenstvo, Slovenky ďaleko za najlepšími

SOLDIER HOLLOW - Nórske biatlonistky Juni Arnekleivová, Ida Lienová, Karoline Offigstad Knottenová a Ingrid Landmark Tandrevoldová zvíťazili v štafete...

Rakúsky skokan na lyžiach
Zimné športy
Náskok rastie a prvenstvo je blízko: Celkový líder si upevnil postavenie seriálu

OSLO - Rakúsky skokan na lyžiach Stefan Kraft sa stal víťazom sobotňajšieho podujatia Svetového pohára v Osle.

FotoVideo Talianska lyžiarka Federica Brignoneová
Gutová-Behramiová nedokázala zvíťaziť: Švédsko prišlo o domáci triumf úplne na konci

ARE - Talianska lyžiarka Federica Brignoneová triumfovala v sobotných pretekoch Svetového pohára v obrovskom slalome.

Video Frida Karlssonová oslavuje víťazstvo
VIDEO Nikomu nedala šancu: Švédka Karlssonová dominovala v historických pretekoch

OSLO - Švédska bežkyňa na lyžiach Frida Karlssonová suverénnym spôsobom triumfovala v historicky prvých ženských pretekoch Svetového pohára na 50 km klasicky...

Foto 2. kolo obrovského slalomu
Lyžovanie
Online prenos z obrovského slalomu v Are

Anastasia Kuzminová
Biatlon
Totálny prepadák na strelnici: Slovenky na čele s Kuzminovou uzatvárali štartové pole

SOLDIER HOLLOW - Francúzska biatlonistka Justine Braisazová-Bouchetová sa stala víťazkou piatkových rýchlostných pretekov na podujatí 8. kola Svetového...