MS v hokeji 2024

Foto Na snímke reprezentanti Slovenska
MS v hokeji AKTUALIZOVANÉ
Obrovská komplikácia na MS do 18 rokov: FOTO Zápas Slovenska prerušili, výnimočné riešenie!

ESPOO - Utorkový duel slovenských hokejistov s Nórskom na MS do 18 rokov vo Fínsku prerušili po druhej tretine za stavu 8:1 pre tím trénera Martina Dendisa...

Video Martin Pospíšil
Video MS v hokeji
VIDEO Keď prišla pozvánka, Pospíšil neváhal ani sekundu: Stále som mladý, nemám rodinu ani manželku

BRATISLAVA - Slovenský hokejový útočník Martin Pospíšil absolvuje po premiérovej sezóne v NHL aj debut na MS.

František Gajdoš sa snaží
Slováci
Po oslavách s majstrovskou Nitrou rovno do reprezentácie, národný výber už doplnia aj posily z NHL

BRATISLAVA - K tímu slovenskej hokejovej reprezentácie sa v predposlednom týždni prípravy pred MS pripojí avizovaná pätica hráčov z NHL - Šimon Nemec,...

Českí hokejoví mladíci do
MS v hokeji do 18 rokov
Česi si prehrou skomplikovali svoju situáciu: Teraz sa musia spoliehať na pomoc súpera

VANTAA - Hokejisti Kazachstanu zvíťazili na majstrovstvách sveta do 18 rokov nad Českom 4:3 po predĺžení a dosiahli svoj prvý triumf na turnaji.

Video Slovenský obranca Martin Fehérváry
VIDEO Som pripravený prísť! Martin Fehérváry potešil Slovensko jednou vetou

WASHINGTON - Obranca Martin Fehérváry z Washingtonu je pripravený posilniť slovenskú hokejovú reprezentáciu na blížiacich sa MS v hokeji 2024.

Na snímke vľavo tréner
MS v hokeji
Totálny nálet z NHL: Česko ohlásilo príchod veľkých mien, tím posilní až 10 hráčov zo zámoria

PRAHA - V nominácii českých hokejistov na České hry v Brne je desať posíl z NHL.

Americký hokejista Jeff Petry
MS v hokeji
Pridá sa k spoluhráčovi Slafkovského: Káder súpera Slovenska na MS vystužila posila z NHL

NEW YORK - Americký hokejista Jeff Petry posilní USA na blížiacich sa MS v Prahe a Ostrave (10.-26. mája). Tridsaťšesťročný obranca Detroitu Red Wings...

Hokejisti Chorvátska s trofejou
MS v hokeji
Chorvátsko prevalcovalo na MS konkurenciu: Medailu oslavujú aj Spojené arabské emiráty

BELEHRAD - Chorvátska hokejová reprezentácia postúpila na šampionáte IIHF v srbskom Belehrade do 1. divízie skupiny B (tretia najvyššia skupina).

Foto Lucas Raymond rozhodol o
MS v hokeji
Rysuje sa kandidát na majstrov sveta: Švédov posilnia hviezdy NHL, majú ich až štrnásť

ŠTOKHOLM - Švédsky hokejista Lucas Raymond potvrdil účasť na blížiacich sa MS v Prahe a Ostrave (10.-26. mája).

FotoVideo Na snímke gólová radosť
VIDEO Frühauf otvorene o zápase s Českom: Prehru nepovažujem za neúspech, skôr za nástroj

BRATISLAVA - Slovenská hokejová reprezentácie neuspela ani v odvetnom zápase proti Česku. Po piatkovej prehre (2:4) zlepšili Slováci vstup do duelu, no...

FotoVideo Na snímke druhý zľava
VIDEO Gól do šatne nám dal nádej: Hlasy slovenských hokejistov po prehre s Českom

BRATISLAVA - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali aj v druhom prípravnom zápase s Čechmi v Bratislave 1:4. V ďalšom bloku prípravy sa predstavia 3....

Foto Na snímke vpravo Oliver
MS v hokeji
Nevyšlo to ani na druhý pokus: Česi dali Slovákom v poslednej tretine lekciu!

Slovensko - Česko
MS v hokeji
Slovensko - Česko: Online prenos z prípravného zápasu hokejovej reprezentácie

BRATISLAVA - Českí hokejisti zdolali aj v odvetnom prípravnom zápase pred MS Slovensko. Na bratislavskej pôde zvíťazili 4:1.

Radosť Nórov
MS v hokeji
18-ročný talent si dozaista poistil miesto na MS: Celý večer si uchmatol len pre seba

BRATISLAVA - Hokejisti Nórska zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase pred MS nad Dánskom 4:3 po predĺžení. Všetky štyri góly domácich vsietil Michael...

Na snímke sa nemeckí
MS v hokeji
Slováci sa majú na čo tešiť: Ich úvodný súper na MS zverejnil zostavu, prídu posily z NHL

BERLÍN - Hokejisti Nemecka budú mať na majstrovstvách sveta v Česku, na ktorom sa pokúsia obhájiť strieborné medaily, minimálne troch hráčov z NHL.

FotoVideo Na snímke hráči Slovenska
VIDEO Facka od Čechov ukázala, kde Slováci najviac horia: Boli sme z toho šokovaní

TRENČÍN - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v prvom prípravnom zápase s Čechmi v Trenčíne 2:4. Hostia rozhodli o svojom triumfe už v úvodnej tretine,...

Foto Na snímke zľava Samuel
MS v hokeji
Prispatý vstup stál Slovákov celý zápas: Federálne derby rozhodla hrozivá prvá tretina!

Reprezentácia
Slovensko - Česko: Online prenos z derby pred MS v hokeji 2024

TRENČÍN - Hokejová reprezentácia sa vrátila domov z Nemecka a na dlhej ceste do Ostravy ju čakalo derby s Českom. V prvom zápase proti našim západným susedom...

Český tréner Radim Rulík
MS v hokeji
Derby zápas už o pár hodín: Stretnutie proti Slovensku má vždy náboj, odkazujú Česi

TRENČÍN - Českí hokejisti nastúpia v dnešnom stretnutí proti Slovensku v Trenčíne v bránke s Lukášom Klimešom z Vítkovíc.