Foto Ilustračné foto
Zimné športy
FOTO Svet oplakáva veľkú stratu: Rekordérka a olympijská víťazka sa pobrala na večný odpočinok

HAAG - Vo veku 82 rokov zomrela bývalá krasokorčuliarka Sjoukje Dijkstraová, prvá holandská zlatá medailistka zo zimných olympijských hier. O úmrtí hviezdy...

Ostatné športy - strana 6

FotoVideo Hráčky Slávie Kooperativa EUBA
Video Extraliga ženy
Nitra sa historického titulu nedočkala: Volejbalistky Slávie oslavujú zisk rekordnej trofeje

BRATISLAVA - Volejbalistky Slávie Kooperativa EUBA získali svoj rekordný 22. slovenský titul. Vo štvrtom finále play off Niké extraligy zdolali vo štvrtok...

Tamara Kubalová (v červenom)
Box
Čaká ich boj o OH v Paríži: Triebeľová a Kubalová na ME v Belehrade vybojovali bronzové medaily

BELEHRAD - Slovenské reprezentantky v boxe Jessica Triebeľová a Tamara Kubalová získali na ME v Belehrade bronzové medaily. Triebeľová prehrala vo štvrtkovom...

Karina Petrikovičová
Vodné športy
Pre Slovensko vybojovala cenný kov: Petrikovičová získala bronz na 100 metrov prsia

FUNCHAL - Slovenská reprezentantka v paraplávaní Karina Petrikovičová získala na ME na portugalskom ostrove Madeira bronzovú medailu na 100 m prsia. Zrakovo...

Video Belgický cyklista Thibau Nys
Video Cyklistika
VIDEO Neskutočný finiš! Belgičan ovládol druhú etapu a je celkovým lídrom Okolo Romandie

LES MARECOTTES - Belgický cyklista Thibau Nys triumfoval vo štvrtkovej 2. etape pretekov Okolo Romandie. Jazdec tímu Lidl-Trek sa presadil v špurte hlavnej...

Ilustračné foto
Dopingový prípad čínskych plavcov: WADA sa rozhodla konať!

MIAMI - Svetová antidopingová agentúra (WADA) požiadala, aby dopingový prípad čínskych plavcov posúdil nezávislý prokurátor. Jej predstavitelia vyšlú do...

Slovák Robert Kubín, Holanďan
Olympijské hry
Slovensku po dlhých 16 rokoch vybojoval miestenku na OH: Zvládol to bravúrne!

HYERES - Slovenský reprezentant v jachtingu Robert Kubín získal miestenku na olympijské hry v Paríži vo windsurfingovej triede iQFOiL. Vybojoval si ju...

Na snímke slovenská reprezentantka
Športová streľba
Hotový poklad slovenského športu: Vadovičová vytvorila nový svetový rekord!

ČANGWON - Slovenská parastrelkyňa Veronika Vadovičová vytvorila v disciplíne R2 vzduchová puška v stoji nový svetový rekord, ktorý má hodnotu 628,3 bodu.

Na snímke zľava Božica
Niké Extraliga žien
Finále zatiaľ v réžii Piešťan, Čajky krotia prehnané očakávania: Ideme späť na zem

BANSKÁ BYSTRICA - Finálová séria o víťaza Niké Extraligy žien v sezóne 2023/2024 má zatiaľ jednoznačný priebeh, basketbalistky Piešťanských Čajok s prehľadom...

Slovenská biatlonistka Paulína Bátovská
Biatlon
Fantastická správa! Paulína Bátovská Fialková potešila celé biatlonové Slovensko

BANSKÁ BYSTRICA - Slovenská biatlonistka Paulína Bátovská Fialková sa po vyše ročnej pauze vráti do súťažného kolotoča.

FotoVideo Tyler Herro (14) patril
Video NBA
VIDEO Rekordný večer v NBA: Nočná mora pre Boston, nikdy nepodceňujte tento tím

BOSTON - Basketbalisti Miami zvíťazili v Bostone 111:101 a vyrovnali v osemfinále play-off NBA na 1:1 na zápasy.

Radosť volejbalistov Komárna
Extraliga muži
Dramatická séria sa chýli ku koncu: Bratislavčania si už nemôžu dovoliť žiadne zaváhanie

BRATISLAVA - Volejbalisti Komárna vyhrali v piatom finále play-off Niké extraligy na palubovke VKP FTVŠ UK Bratislava 3:1.

Na snímke uprostred tréner
O prvých medailách je rozhodnuté! Papierové favoritky rozobrali basketbalistky Šamorína

ŠAMORÍN - Basketbalistky MBK Ružomberok obsadili konečné 3. miesto.

Marios Georgiou
Gymnastika
Priepastný rozdiel ich odsunul do druhej päťdesiatky: Slováci zaostali o necelých 10 bodov

RIMINI - Cyperský gymnasta Marios Georgiu získal zlato vo viacboji na majstrovstvách Európy mužov v talianskom Rimini výkonom 84,265 b.

Slovenská vlajka - ilustračné
Box
Bojoval ako drak, no ďalej to už nešlo: Slovenský reprezentant pozná konečné umiestnenie na ME

BELEHRAD - Slovenský reprezentant v boxe Miroslav Herceg nepostúpil na ME v Belehrade do semifinále kategórie do 63,5 kg.

Momentka z finálového zápasu
Basketbal
Prehrali o desať bodov, napriek tomu strieľajú šampanské: Neuveriteľná finálová dráma

ISTANBUL - Basketbalisti nemeckého tímu Niners Chemnitz získali Európsky pohár FIBA.

Foto Na snímke zľava Ksenija
Bol to strelecký súboj dvoch kľúčových postáv: Obhajkyne titulu potrebujú už len jednu výhru

BANSKÁ BYSTRICA - Basketbalistky Piešťanských Čajok delí už len jedno víťazstvo od obhajoby majstrovského titulu v Niké Extralige žien. V druhom finálovom...

Foto Tiger Wood sa vrátil
Ostatné
Woods a golfové legendy sa budú doslova topiť v peniazoch: Za lojalitu dostanú stovky miliónov

PONTE VEDRA BEACH - Vedenie PGA Tour štedro odmení golfové hviezdy za to, že zostali verné tradičnému okruhu a nenechali sa zlákať lukratívnymi podmienkami...

Video Rjoju Kobajaši
Video Zimné športy
VIDEO Letel doslova ako šíp: Olympijský víťaz prekonal svetový rekord neuveriteľným rozdielom

AKUREYRI - Olympijský víťaz v skokoch na lyžiach Rjoju Kobajaši sa na provizórnom obrovskom mostíku na Islande pokúsil pokoriť hranicu 300 metrov. Takmer...

Český cyklista Zdeněk Štybar
Cyklistika
Štybar reaguje na úvahy o návrate do akcie: Z bicykla zosadám ako dôchodca

PRAHA - Bývalý český cyklista Zdeněk Štybar úplne upustil od úvah spojených s pretekaním v iných cyklistických disciplínach, než v ktorých sa počas kariéry...

Vavřinec Hradilek
Vodný slalom príde o veľké meno: Česká ikona ukončila kariéru, problémová ruka povedala dosť

PRAHA - Strieborný olympijský medailista vo vodnom slalome z Londýna 2012 Vavřinec Hradilek ukončil profesionálnu kariéru.