Rely Dakar - strana 5

Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Rely Dakar
Ulrich a Schwarzbacher na Dakare v elitnej tridsiatke: Svitko a Varga dostali nútené voľno

RIJÁD - Slovenskí pretekári Juraj Ulrich a Ľuboš Schwarzbacher obsadili v sobotňajšej siedmej etape rely Dakar v kategórii classic 28. miesto.

Rely Dakar
Prvýkrát v najlepšej desiatke! Štefan Svitko si vylepšil na Rely Dakar tohtosezónne maximum

AL DUWADIMI - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v piatkovej šiestej etape Rely Dakar deviate miesto.

Video Stephane Peterhansel a David
Video Rely Dakar
VIDEO Na ďalšie preteky môže zabudnúť: Francúzsky veterán mal počas 6. etapy ťažkú autonehodu

AL DUWADIMI - Francúzsky automobilový pretekár Stephane Peterhansel nedokončí tohtoročnú edíciu Rely Dakar. Štrnásťnásobný víťaz pretekov mal v piatok...

Video Štefan Svitko v siedmej
VIDEO Výborný výkon Štefana Svitka: Najlepší výsledok na tohtoročnom Dakare

HA´IL - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil vo štvrtkovej piatej etape Rely Dakar jedenáste miesto. Jeho krajan Juraj Varga obsadil v...

Video Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Svitko v štvrtej etape šestnásty, v celkovom poradí Rely Dakar poskočil o dve priečky

A´IL - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v stredajšej štvrtej etape Rely Dakar šestnáste miesto. Za víťazom Joanom Barredom Bortom zaostal...

Rely Dakar
Svitko skončil v tretej etape na 16. mieste: Varga vybojoval na štvorkolke vynikajúcu 3. pozíciu

HAIL - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v utorkovej tretej etape rely Dakar 16. miesto. Jazdec stajne Slovnaft Rally Team bol o 19:46...

VIDEO Svitko o probléme v druhej etape Dakaru: Mal som šťastie, že som nezostal niekde v púšti

ALULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelňajšej druhej etape rely Dakar 26. miesto. Jazdec stajne Slovnaft Rally Team bol o...

Štefan Svitko
Rely Dakar
Svitko obsadil v druhej etape rely Dakar 26. miesto, Klein dosiahol svoj prvý triumf

ALULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelňajšej druhej etape rely Dakar 26. miesto. Jeho krajan Juraj Varga skončil v kategórii...

Rely Dakar
Štefan Svitko uzatváral elitnú dvadsiatku: Nebola to dobrá etapa, boli odo mňa rýchlejší

SEA CAMP - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v nedeľňajšej prvej etape tohtoročnej Rely Dakar devätnáste miesto.

Sam Sunderland
Rely Dakar
Pohroma a koniec pre obhajcu: Minuloročný víťaz Dakaru skončil v nemocnici

ÚLA - Pre britského motocyklového jazdca Sama Sunderlanda sa skončila obhajoba víťazstva na Rely Dakar už v prvej etape.