FOTO Ibrahimovičov kúsok vás pošle do kolien: Zlatan, hraj pokojne až do stovky!

FOTO Ibrahimovičov kúsok vás pošle do kolien: Zlatan, hraj pokojne až do stovky!

02. 08. 2020

MILÁNO – Charizmatický líder, úžasný strelec, neprehliadnuteľná i kontroverzná osobnosť. No v neposlednom rade aj skvelý šoumen, ktorý sa vždy postará o poriadnu zábavu. Jedni ho milujú, iní nenávidia, Zlatan Ibrahimovič je však hrajúcou legendou svetového futbalu, a aj keby už nikdy nekopol do lopty, pre milióny fanúšikov bude navždy jedným z najzaujímavejších hráčov všetkých čias.

Švédsky ostrostrelec sa v decembri vrátil do AC Miláno a okamžite sa zaradil k najdôležitejším persónam Rossoneri. V sedemnástich ligových zápoleniach si pripísal deväť gólov a ďalší presný zásah pridal aj v domácom pohári. Niet žiadneho divu, že o jeho služby je stále záujem, dôkazom sú aj intenzívne povrávačky o predlžení kontraktu s AC.

Ibrahimovič je plný síl a aj vo veku tridsaťosem rokov má stále čo ponúknuť. Len nedávno sa opäť štýlom jemu vlastným prihovoril k fanúšikom, keď sa prirovnal k známej postave Benjaminovi Buttonovi. "Som ako on, až na to, že som bol vždy mladý a nikdy starý. Ľudia mi hovoria, že som starý, ale ja sa len zahrievam," tvrdil rodák z Malmö v rozhovore pre klubovú televíziu.

Ďalší vtipný výstrelok sebavedomého útočníka uzrel svetlo sveta na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnil snímku, na ktorej vyzerá byť o pekných pár desiatok rokov starší. Vedľa fotografie je aj Zlatanov veľavravný odkaz: "Na rovnakej úrovni by som mohol hrať do päťdesiatky."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I agree with Zlatan

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic),

Milovníci hry hier sa modlia, aby Ibrahimovič svoj odchod do futbalového dôchodku predsa len odložil. Na zelených trávnikoch by totiž skutočne chýbal.

Zdroj: športky
Foto: TASR/AP/Spada/LaPresse
Instagram/iamzlatanibrahimovic:

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články