VIDEO Monaco zažilo hrozný štart sezóny: Červená pre Fàbregasa a výprask od Lyonu

Cesc Fàbregas dostal červenú kartuCesc Fàbregas dostal červenú kartu Zdroj: Profimedia

MONACO - Futbalisti Olympique Lyon vstúpili úspešne do novej sezóny francúzskej Lique 1, keď v piatkovom zápase 1. kola triumfovali na pôde AS Monaco 3:0.

Hostia sa ujali vedenia v 5. minúte po zásahu Moussu Dembélého, po polhodine hry im uľahčil situáciu domáci Cesc Fàbregas, ktorý dostal červenú kartu po šľapáku na Lea Duboisa.

Rozhodca Ruddy Buquet mu najprv ukázal žltú kartu, no po zhliadnutí videa svoj verdikt zmenil a vytiahol červenú. O šesť minúte neskôr pridal Memphis Depay druhý gól a na 3:0 upravil v 80. minúte Lucas Tousart.

AS Monaco - Olympique Lyon 0:3 (0:2)
Góly: 5. Dembélé, 36. Depay, 80. Tousart, ČK: 30. Fàbregas (AS)

Viac o téme: Olympique Lyon Cesc Fàbregas AS Monaco