Spoločný čet Nadala, Djokoviča, Federera a spol.? VIDEO, z ktorého sa popučíte od smiechu!

Spoločný čet Nadala, Djokoviča, Federera a spol.? VIDEO, z ktorého sa popučíte od smiechu!

09. 10. 2019

LONDÝN – Tenisová sezóna 2019 píše posledné kapitoly a hoci v posledných dňoch dominuje tisíckový podnik v ďalekom Šanghaji, nezadržateľne sa blíži aj ďalší z tradičných vrcholov kolotoča ATP a každoročná bodka za tenisovým šialenstvom – populárny Turnaj majstrov v Londýne.

Práve vzájomné konfrontácie elitných hráčov sveta, ktorí si to rozdajú v záverečnej bitke o jednu z najcennejších trofejí, sú každoročne povestnou čerešničkou na torte tenisovej sezóny. Inak tomu nebude ani tento rok, miestenku do Londýna už majú vo svojej hrsti Novak Djokovič, Rafael Nadal, Roger Federer, Daniil Medvedev a Dominic Thiem. V hre sú teda ešte tri vstupenky do prekrásnej O2 arény, v ktorej vlani triumfoval mladý Nemec Alexander Zverev.

Práve rodák z Hamburgu je jedným z popredných adeptov, ktorí bojujú o posledné voľné miesta do metropoly Anglicka. Tajničku nám vyjasnia už najbližšie turnaje, počas ktorých sa rozdáva slušná porcia bodov, ktoré tradične rozhodujú o posledných šťastlivcoch, ktorí si predlžia sezónu o vytúžený Turnaj majstrov. Oficiálny sprostredkovateľ signálu z turnajov ATP, populárny kanál Tennis TV,  však vôbec nezaháľa a pre svojich priaznivcov si pripravil poriadne zábavné video.

Viete si vôbec predstaviť, ako by vyzerala spoločná konverzácia tenisových legiend? Spomínaný kanál  zrejme áno, ich vtipné dielo totiž dokumentuje imaginárnu debatu Rafaela Nadala, Novaka Djokoviča, Rogera Federera, ale aj ďalších umelcov z tenisových dvorcov. Práve víťaz US Open je tvorcom spoločného četu, ktorý sa okamžite stal hitom internetu. Dámy a páni, video z dielne Tennis TV vám zaručene zlepší náladu!

Nesplnený sen 

Mimochodom, je to práve Rafael Nadal, kto má zrejme najväčšiu motiváciu dobyť hlavné mesto Anglicka. Rodákovi z Malorky nejde len o zisk honoru koncoročnej svetovej jednotky, ale aj o vôbec prvý titul z Turnaja majstrov. Kým Roger Federer a Novak Djokovič majú dohromady jedenásť titulov, tridsaťtriročný tenista nie je fanúšikom halového prostredia, a na jeho konte londýnskych primátov svieti jedna veľká nula.

No nie je všetkým dňom koniec a možno práve tento rok sa populárnemu Rafovi konečne podarí získať posledný veľký titul, ktorý chýba v jeho dokonalej zbierke úspechov. Nechajme sa prekvapiť, Nitto ATP Finals 2019 štartuje v nedeľu 10. novembra.

Zdroj: športky
Autor: © Zoznam/ps
Foto: Športky Koláž - SITA/AP/Tim Ireland/Martial Trezzini/Koji Sasahara
Video: Twitter/Tennis TV

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články