FOTO Djokovič sa má čím popýšiť: V tomto megaluxuse býva rodinka tenisového fenoména!

FOTO Djokovič sa má čím popýšiť: V tomto megaluxuse býva rodinka tenisového fenoména!

06. 04. 2017

MIAMI - Aj keď už nie je aktuálnym kráľom svetového tenisu, rozhodne sa má čím popýšiť! Novak Djokovič si za poriadny balík kúpil v bytovom komplexe Eighty Seven Park na Miami luxusný byt, ktorý je naozaj skvostný. Pozrite si fotky prepychového sídla, ktoré sa dostali na verejnosť a posúďte sami!

Pitie rannej kávičky je v tomto neskutočnom luxuse naozaj príjemným zážitkom. Nádherný a mimoriadne priestranný byt s výhľadom na more má aj terasu plnú krásnych exotických rastlín. Djokovič údajne za tento prepych zaplatil viac ako 5,5 milióna eur. 

Byt obsahuje až tri kúpeľne, takže Djokovičovci sa raňajšieho poradovníka pri sprchovaní absolútne obávať nemusia. Rovnako tak každá bytová jednotka zahŕňa až tri spálne a prípadná aj početnejšia návšteva sa tak o nocľah báť vôbec nemusí. 

K tomu všetkému ku komplexu patrí aj súkromný bazén a dve až tri dĺžky na ráno nie sú pre niekdajšieho tenisového lídra žiadnym problémom. Skutočne luxusný byt poskytuje aj krásny výhľad priamo na Atlantik takže niet divu, že manželka Jelena si túto lokalitu doslova zamilovala. Práve ona vraj totiž zohrala najdôležitejšiu úlohu pri výbere sídla Djokovičovcov. Fotky luxusného bytu si môžete prehliadnuť v našej GALÉRII. 

Zdroj: športky
Foto: eighty seven park/RPBW

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články