Na sexi FOTO zabudnite, legendárna Vonnová ukázala nedokonalosti: Svojmu telu vďačím za všetko!

Na sexi FOTO zabudnite, legendárna Vonnová ukázala nedokonalosti: Svojmu telu vďačím za všetko!

24. 10. 2020

BRATISLAVA - Jedna z historicky najväčších hviezd ženského lyžovania Američanka Lindsey Vonnová (36) sa opäť raz vymkla z koloritu bežných hviezd, ktoré sa na sociálnych sieťach s veľkou radosťou pýšia svojou krásou. Americká legendra sa totiž prezentovala fotkami, ktoré naopak zachytávajú nedokonalosti jej tela.

Jedna z najlepších lyžiarok všetkých čias zároveň poslala silný odkaz všetkým ženám, ktoré sa môžu cítiť menej cenné pretože si možno mýlne myslia, že vonkajšia krása a dokonalosť sú tým najdôležitejším v živote. 

Olympijská zjazdová šampiónka z roku 2010 pred pár dňami zverejnila niekoľko fotiek v bikinách, ktoré odhalili zjavné nedostatky na jej postave. "Niektoré nemilosrdné komentáre médií ma bolia," začína svoj silný odkaz sympatická Američanka na sociálnej sieti. 

"Som normálny človek a niekedy sa povaľujem, rastie mi bruško, na zadku mám celulitídu,..." napísala kriticky k svojim fotografiám. Jedným dychom ale dodáva, že keď číta kritické komentáre na svoju postavu, spomenie si, za aké veľké úspechy vďačí svojmu telu: "Ale vždy si pamätám, ako mi moje telo pomohlo dosiahnuť v mojom živote úžasné veci a som hrdá na to, aká silná som. Jedno, čo vám všetkým môžem sľúbiť, je, že svoje fotografie nikdy nemám upravené vo Photoshope a som hrdá na to, že som nikdy oficiálne nemala žiadnu plastickú operáciu. Žiadny botox, žiadne výplne, žiadne mini operácie. Doslova nič. Som 100% prírodná a 100% Lindsey," napísala úprimne rodáčka z Minnesoty. 

I’ve posted quite a few swimsuit pics lately, which is scarier than it seems. Even as an athlete there are ruthless...

Uverejnil používateľ Lindsey Vonn Piatok 23. októbra 2020

"Každému prajem zostať silným, zostať zdravým a milovať samého seba bez ohľadu na to, čo hovoria neprajníci," zakončila silný odkaz legendárna Vonnová s dodatkom aby si ľudia dokázali udržať kultúru pozitivity ľudského tela. 

Zdroj: športky, Facebook - Lindsey Vonnová
Foto: SITA/AP - Marco Trovati

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články