Slováci majú v očakávanom súboji UFC jasno: Víťazný návrat McGregora!

Slováci majú v očakávanom súboji UFC jasno: Víťazný návrat McGregora!

17. 01. 2020

Už nielen hokej, futbal, či tenis, ale čoraz väčšiu popularitu majú v našich končinách aj bojové športy. Vlani pútal pozornosť Zápas storočia medzi Véghom a Vémolom, rok 2020 odštartujeme ďalším bonbónikom. Do klietky sa vracia ikona tohto športu kontroverzný Conor McGregor.

Ukončil kariéru, aby sa vrátil späť

Írsky bojovník sa do UFC vracia po viac než ročnej pauze. Naposledy sa v súťažnom súboji predstavil 6. októbra 2018. Rusovi Nurmagomedovi vzdal súboj v 4. kole. Neskôr šokoval svojich fanúšikov vyhlásením, že to bol jeho posledný duel v kariére. Lenže, ako sa neskôr ukázalo, bol to skôr marketingový ťah. McGregor je späť. V nedeľu v skorých ranných hodinách nášho času vyzve veterána UFC Donalda Cerrona, známeho aj pod prezývkou „Kovboj“.

Štedré odmeny pre hráčov

Dejiskom súboja bude známa T-Mobile aréna v Las Vegas. Duel je súčasťou galavečera organizácie UFC s poradovým číslom 246. Nejde pritom o titulový zápas. No na druhej strane záujem o toto stretnutie je obrovský. A to hlavne kvôli McGregorovi. Najlacnejšie lístky sa predávali za 200 dolárov, tí, ktorí si zakúpili miesta pri pódiu, museli pridať ďalšiu tisícku. Na svoje si prídu aj samotní hráči. Donald Cerrone získa za zápas 2 milióny dolárov, McGregor ešte o tri milióny viac. K tomu treba prirátať aj odmeny za predaj sledovanosti.

 

Veľký záujem medzi tipérmi

Veľký návrat írskeho bojovníka si istotne nenechajú ujsť ani slovenskí priaznivci tohto športu. A to nielen pri televíznych obrazovkách. Veľký záujem je aj medzi tipérmi. „Prijali sme niekoľko tisíc stávok na tento duel. Najväčší záujem je o možnosť na víťaza duelu. Tipéri veria jednoznačne McGregorovi a to až 82 percent, kým Cerronovi 18 percent. No hrajú nám napríklad aj to, že súboj bude mať víťaza po 2. kole, alebo, že duel sa skončí KO alebo TKO,“ hovorí Richard Slušný, hlavný bookmaker Niké. Najviac by ste zarobili na možnosti, že koniec duelu bude v druhom kole. Pri vklade 10 eur by na vaše konto pribudlo 38 eur.

 

Tipujte UFC v Niké!

Ako dopadne comeback kontroverzného McGregora? Tipnite si v Niké. Ak ste v tipovaní úplným nováčikom, Niké vás pri vašej prvej stávke odmení. Využite bonusy, ktoré vám ponúkame. Populárny je hlavne bonus 40 eur vo voľných tiketoch!

Zdroj: PR článok
Foto: Niké

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články