VIDEO Matrix v priamom prenose: Bojovník predviedol neuveriteľný manéver!

VIDEO Matrix v priamom prenose: Bojovník predviedol neuveriteľný manéver!

02. 02. 2017

BRATISLAVA - V bojových športoch sú diváci častokrát svedkami neočakávaných zvratov, tvrdých úderov a iných adrenalínových momentov, ktoré odzrkadľujú jedinečné schopnosti trénovaných bojovníkov.

O tom sa na vlastnej koži presvedčil kickboxer Sorgraw Petchyindee vo finálovom súboji Toyota Marathon v thajskom Phitsanuloku v ktorom sa rozhodol ukončiť vzájomný boj s Rafaelom "Atamanom" Fizievom brutálnym kopom tzv. "head-kickom".
 
Tým chcel knokautovať svojho protivníka a spečatiť tak prípadné víťazstvo, ale Fiziev bol evidentne proti prehre a predviedol neskutočný manéver.
 
Jeho úžasný pohyb bol akoby vystrihnutý zo známeho filmu Matrix. Na spomalenom zábere môžeme vidieť ako tvrdý Sorgrawov kop len o pár centimetrov minul Rafaelov nos. 
 
Bohužiaľ Fiziev tento finálový súboj nakoniec podľa hodnotenia rozhodcov prehral, ale na jeho úžasný manéver sa len tak skoro nezabudne. Fanúšikovia ho na sociálnych sieťach označujú za "nového" Nea, či Morpheusa, teda hlavných hrdinov spomínanej sci-fi trilógie.

Zdroj: športky
Foto: Youtube.com
Video: Youtube

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články