McGregor má už za Mayweathera náhradníka: Ak nenastúpi, do ringu sa hlási ďalšia legenda!

McGregor má už za Mayweathera náhradníka: Ak nenastúpi, do ringu sa hlási ďalšia legenda!

23. 01. 2017

BRATISLAVA - Známy filipínsky boxer Manny Pacquiao vstúpil do slovnej roztržky medzi írskou hviezdou UFC Conorom McGregorom a americkým boxerom Floydom Mayweatherom.

Už nejaký ten mesiac pretrváva mediálny slovný súboj medzi Conorom a Floydom, ktorí sa vyzývajú na vzájomný súboj v ringu. Fanúšikovia bojových športov z celého sveta by určite s obrovskou radosťou privítali takýto duel.
 
Najnovšie sa k tejto téme vyjadril Pacquiao a na adresu McGregora povedal, že ak sa v ringu nakoniec s Mayweatherom nestretne, tak ho v boxerskom súboji rád uvidí práve on.
"Neviem ako vážne to berú, ale vidím to v každých novinách. Nie som si istý, či sa to nakoniec uskutoční," povedal Pacquiao a na otázku novinárov ohľadom jeho prípadného súboja proti Conorovi odpovedal: "Bojoval by som s ním, ale len v boxe, nie v UFC. Zatiaľ som nevidel žiadny zostrih z jeho sparingu, no určite je to odlišné, box je rozdielny ako MMA,"
 
38-ročný Filipínec síce ukončil kariéru v roku 2016, ale možno nepotrvá dlho a táto legenda sa vráti do ringu, aby všetkým dokázal, že zo svojho bojového umenia nič nestratil.

Zdroj: thesportbible.com; rappler.com
Foto: SITA

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články