McGregora ranila tragická smrť milovanej osoby: Tento debilný vírus, čo sa to sakra deje!

McGregora ranila tragická smrť milovanej osoby: Tento debilný vírus, čo sa to sakra deje!

16. 03. 2020

DUBLIN - Neustále sa po svete šíriaci koronavírus zasahuje aj do všetkých športových odvetví vrátane MMA. Jeho ničivé následky vníma aj jedna z najväčších hviezd UFC Conor McGregor, ktorý na celosvetovú pandémiu doteraz príliš nereagoval, ale všetko zmenila tragická smrť milovanej blízkej osoby.

Celosvetová pandémia koronavírusu sa dotkla aj aktuálne najväčšej ikony súčasného MMA. Conor McGregor zdieľal na svojej sociálnej sieti smutný príbeh o úmrtí sestry jeho matky. "Bol som s rodinou v štúdiu a chystal som sa na živý prenos. Dostal som telefonát a dozvedel som sa, že moja milovaná teta Anne zomrela. Chudera, moja milujúca teta. Tento debilný vírus, čo sa to sakra deje," podelila sa írska hviezda bojových umení s fanúšikmi o smutnú správu.

McGregor sa tragickú správu o úmrtí milovanej osoby dozvedel počas promovania jeho značky whiskey. "Írsko je úžasná krajina. Verím, že vírus máme pod kontrolou a vďaka tomu to všetko prekonáme. Dobré zvyky získané kvôli COVID-19 nás v budúcnosti urobia silnejšími," verí Conor v lepšie zajtrajšky. V príspevku tiež nabáda fanúšikov a občanov Írska, aby nezabúdali na teraz obzvlášť nevyhnutnú dokonalú hygienu. "Všetkým ľuďom na svete, my toto prekonáme," povzbudil ľudí na celom svete k sile a viere potrebnej na prekonanie náročnej skúšky pre celé ľudstvo. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ireland you amazing, amazing country. I believe we have this virus contained. And through this containment, we actually may have gone and contained them all. The good habits we will have now gained from this wild covid-19 attack will see us too strong in future. Hand hygiene. Touching of own face hygiene. Consistent thorough cleaning of handled areas hygiene. What we should really be all doing anyway. I have always been on with my hand hygiene. But not enough. If I think of all the people approaching to shake hands and what not. I often get people say to me please I don’t want a picture, just let me shake your hand. And I’m like yes friend thank you. As it’s more efficient than taking a full picture. But it’s too careless. And too frequent. Touching my own hand to my face as well. Too unaware of the frequency I’d do it. Until now. I’d train my ass off, to the point of low immunity. It’s inevitable with the intensity of the training. The immune system will be tested. I would float around in this manner, and always end up catching little colds and flus. I feel bullet proof right now though! I’m switched on like a motherfucker now. Stay vigilant on our personal hygiene people. And our personal space. God speed to us all  We are not there yet but we are well on our way. On our way in a big way! To the people of the world. We will do this! We are doing this! It’s done. We did it. Congratulations! Oh And it’s summer time now too. Wow! Oh and Who am I fighting. ... These photos are from a few days ago at a studio in Dublin’s City centre. I was to announce to the world my @properwhiskey donation to @Tunnel2Towers. A great day! A proud day, I brought my family with me to the studio. Sitting in the chair about to beam live to all the U.S morning talk shows, I get a phone call telling me that my lovely little auntie Anne had passed away. I couldn’t go live anymore. My poor little friendly loving auntie. My mother’s sister. This stupid fucking virus. What the fuck is happening. I took my family to bull island. Looked out at the sea. Took a deep breath. Thank fuck! Lord thank you  Stay tight people! We are all we got  Rest in Peace Anne Moore I love you

Príspevok, ktorý zdieľa Conor McGregor Official (@thenotoriousmma),

Írsko aktuálne hlási 129 nakazených a dve úmrtia. McGregor neskôr uviedol veci na pravú mieru a na sociálnej sieti informoval, že jeho milovaná teta samozrejme nebola jednou z obetí šíriaceho sa vírusu. Ikona UFC len využila príležitosť tragických udalostí na povzbudenie ľudí aby to v neľahkom boji nevzdávali a bojovali ďalej pokým to pôjde. 

Aj napriek krízovému stavu sa UFC rozhodlo pokračovať vo svojich galavečeroch, ale pochopiteľne boli prijaté nevyhnutné zmeny. Niektoré duely sa presunuli do súkromného inštitútu v Las Vegas a ďalšie budú prebiehať za zatvorenými dverami a diváci ich teda naživo neuvidia. To platilo aj o víkendovom UFC Fight Night 170 v brazílskom hlavnom meste. 

Zdroj: športky
Foto: SITA/AP/John Locher

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články