Rusnák ústrednou postavou pri triumfe nad LA Galaxy: Pripísal si gól a asistenciu!

Rusnák ústrednou postavou pri triumfe nad LA Galaxy: Pripísal si gól a asistenciu!

24. 09. 2020

SALT LAKE CITY - Slovenský futbalista Albert Rusnák bol ústrednou postavou Salt Lake City pri viťazstve nad Los Angeles Galaxy 2:0 v zámorskej MLS. Dvadsaťšesťročný krídelník najprv v 65. minúte premenil jedenástku a o sedem minút neskôr prihral Damirovi Kreilachovi na druhý zásah domácich.

Rusnák strelil svoj druhý gól v tejto ligovej sezóne a pomohol Salt Lake City k triumfu po dvoch prehrách. "Bol to zápas, ktorý sme museli vyhrať, hovorili sme o tom už v uplynulých dňoch. Myslím si, že sme nehrali zle, dokonca niektoré pasáže boli výborné. Keď sme viedli 2:0, pokračovali sme v ofenzívnom poňatí hry, takže sme súperovi nedovolili dostať nás pod tlak," uviedol Rusnák na klubovom webe.

Salt Lake City dosiahlo iba štvrtú výhru v tomto ročníku a v tabuľke Západnej konferencie je na 8. mieste. Vďaka trom bodom a zaváhaniu Minnesoty, v ktorej pôsobí Ján Greguš, zaostáva za play off iba o bod. "Každý zápas je iný a nie vždy vyjde podľa predstáv. Dnes sme hrali dobre v strede poľa, mali sme veľa prihrávok a kontaktov s loptou. Aj mne sa darilo, rozdal som niekoľko pekných prihrávok a úprimne, užil som si zápas," povedal Rusnák.

Zdroj: TASR
Foto: SITA/AP Photo/Rick Bowmer
Video: youtube.com

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články