Chystá sa veľký prestup Škriniara? O slovo sa hlási anglický gigant! Problémom sú peniaze

Chystá sa veľký prestup Škriniara? O slovo sa hlási anglický gigant! Problémom sú peniaze

24. 09. 2020

LONDÝN/MILÁNO – Milan Škriniar je jedným z najžiadanejších obrancov na prestupovom trhu. Slovenská hviezda je spájaná s azda každým európskym veľkoklubom, no aktuálne najhorúcejším favoritom by mal byť londýnsky Tottenham.

Stopér Interu Miláno nepatrí k obľúbencom známeho trénerského stratéga Antonia Conteho, ktorý ho v závere minulej sezóny vyradil zo základnej zostavy. Opora nášho národného tímu je preto v hľadáčiku viacerých európskych gigantov. Najnovšie sa o jeho služby uchádza tím portugalského mága Josého Mourinha. 

"Kohúti" sú na prestupovom trhu mimoriadne aktívni, šiesty tím lanskej sezóny Premier League už dokázal uloviť waleského rýchlika Garetha Balea, ktorý sa po siedmich rokoch vrátil do metropoly Anglicka. Tottenham získal aj ľavého beka Realu Madrid Sergia Reguilóna.

Mourinho však potrebuje aj dominantného stredného obrancu a ideálnym kandidátom by mohol byť práve rodák zo Žiaru nad Hronom. Podľa informácií známeho futbalového novinára Fabrizia Romana slávny anglický klub vstúpil do rokovaní, no problémom by mohla byť hráčova vysoká cenovka. Inter už stanovil prestupovú čiastku za Škriniara na 60 miliónov eur. Taliansky novinár tiež uvádza, že výmena dvadsaťpätročného Slováka za stredopoliara Tanguya Ndombeleho je definitívne pasé.

Zdroj: športky
Foto: Profimedia
Twitter/Fabrizio Romano:

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články